YER

Atatürk Üniversitesi Özel Vakıf Okulları
Prof.Dr.Celalettin ATAMANALP
Özel Anaokulu

SAAT

10:00 -12:00

TARİH

08.03.2018

Kadındır yaşamın kaynağı, zamanı durduran, yaşanır kılan. Kadındır çocuğuna anne kocasına eş, yuvasına baş olan. Kadındır bugünleri yarına taşıyan, çevresini güzelleştiren huzuru sağlayan, şefkati çoğaltan ekmeğini paylaşan ; Kadındır. Yarını bugünden düşünen, geleceğe yatırım yapan, her şeyin öncesini görendir kadın.. Derme çatma bir beton yığınını sıcacık bir yuva yapan, kadındır. Her şeyden önce anne olandır.

Okul Öncesi eğitimde önemli bir yer kaplayan belirli gün ve hafta etkinlikleri
çocuklarımızın gelişimsel düzeyini en üst seviyeye çıkarmada etkin bir rol almaktadır Bizler de Prof. Dr. Celalettin Atamanalp Özel Anaokulu olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle annelerimize güzel etkinlikler yaptık.

Minik elleriyle renk renk çiçek buketi hazırlayanlar, sevgilerini de katıp kalbini kurabiye şeklinde sunanlar, bir içimlik de olsa bir ömür hatırı sayılacak kahvelerini lokumla süsleyip özenle minik çantalara koyan, duygu dolu minik notlar ve yazdıkları kısa mektuplarla, her fırsatta annelerini mutlu etmeye çalışan güzel yüreklilerimiz bu özel günde de annelerini sevindirdi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün farkındalığına değinen öğretmenlerimiz onlara bu günü anlatarak yaptırdıkları etkinliklerle pisikomotor ve bilişsel gelişimine destek olurken,bugünün de daha verimli geçmesini sağlamış oldu.

DÜZENLİYİCİLER

Atatürk Üniversitesi Özel Vakıf Okulları
Prof.Dr.Celalettin ATAMANALP Özel Anaokulu
Anaokulu Öğretmenleri Ve Müdiresi

Etkinlik Galeri

 

Atatürk Üniversitesi Kampüsü No:148 Yakutiye/ERZURUM
info@erzurumozelaydindogan.k12.tr

 

Anaokulu & Ortaokul

+90 (442) 231 13 76
+90 (442) 236 01 91

 

İlkokul

+90 (442) 231 18 82
+90 (442) 236 10 57