Berke Şimşek

        2017-2018
 Erzurum İli Okullar Arası “Eskrim” dalında
Küçük Erkekler

 ERZURUM 2.si

Küçük Erkekler

        2016-2017
 Bayburt ili Okullararası Basketbol Grup
Müsabakası

 ERZURUM 1.si

MUHAMMED YİĞİT TOZOĞLU

        2017-2018
 Erzurum İli Okullar Arası Alp Disiplini Slalom” dalında
Küçük Erkekler

 ERZURUM 1.si

Berat KOTAN

        2017-2018
 Erzurum İli Okullar Arası Karate Müsabakalarında
40 Kg ‘da

 ERZURUM 2.si

KEMAL BERK ALAFTARGİL

        2017-2018
 Erzurum İli Okullar Arası Alp Disiplini Slalom” dalında
Küçük Erkekler

 ERZURUM 3.sü

Yıldız Kızlar

        2017-2018
 Erzurum İli Okullar Arası Satranç turnuvasında
Yıldız Kızlarda

 ERZURUM 1.si

Küçük Kızlar

        2017-2018
 Erzurum İli Okullar Arası Tenis Müsabakalarında
Küçük Kızlar

 ERZURUM 1.si

Küçükler

        2017-2018
 Erzurum İli Okullar Arası Satranç turnuvasında
Küçükler

 ERZURUM 4.sü

Küçük Erkekler

        2017-2018
 Erzurum İli Okullar Arası Tenis Müsabakalarında
Küçük Erkekler

 ERZURUM 2.si

M.Furkan KİRAZ

 2016-2017
Erzurum İli Eskrim Müsabakalarında
(Süheyla & Sıtkı Alp Özel Ortaokulu)


ERZURUM 2.si

Berke ŞİMŞEK

  2016-2017
Erzurum İli Eskrim Müsabakalarında
(Süheyla & Sıtkı Alp Özel Ortaokulu)

ERZURUM 3.sü

Küçük Erkekler

                                    2016-2017

Yılı Erzurum İli Okullar Arası Basketbol Müsabakasında
(Süheyla & Sıtkı Alp Özel Ortaokulu)


 ERZURUM 1.si

Yıldız Kızlar

                                      2016-2017

Yılı Erzurum İli Okullar Arası Basketbol Müsabakasında
(Süheyla & Sıtkı Alp Özel Ortaokulu)

  ERZURUM 2.si

Yıldız Erkekler

 2016-2017

Yılı Erzurum İli Okullar Arası Basketbol Müsabakasında
(Süheyla & Sıtkı Alp Özel Ortaokulu)


ERZURUM 2.si

KemalALAFTARGİ

                                             2016-2017
Yılı Erzurum İli Okullar Arası Kayak Yarışmasında

 ERZURUM 1.si

Efe KOÇAK

                                                  2016-2017
   Yılı Erzurum İli Okullar Arası Kayak Yarışmasında

 ERZURURM 1.Sİ

Orhan A.AYDIN

                                          2016-2017

Yılı Erzurum İli Okullar Arası Kayak Yarışmasında

ERZURUM 4.sü

İklim KOLİK

                                      2016-2017

Yılı Erzurum İli Okullar Arası Kayak Yarışmasında

  ERZURUM 2.si

Elif Naz OCAK

                                        2016-2017

Yılı Erzurum İli Okullar Arası Kayak Yarışmasında

   ERZURUM 4.sü

GülserenÖZGÜRLER

                                         2016-2017

Yılı Erzurum İli Okullar Arası Kayak Yarışmasında

    ERZURUM 4.sü

 

Atatürk Üniversitesi Kampüsü No:148 Yakutiye/ERZURUM
info@erzurumozelaydindogan.k12.tr

 

Anaokulu & Ortaokul

+90 (442) 231 13 76
+90 (442) 236 01 91

 

İlkokul

+90 (442) 231 18 82
+90 (442) 236 10 57