Hakkımızda
Erdal KARAGÜLLE

Değerli Veliler, Sevgili Öğrencilerim,

Bu güzel Vatana yapılabilecek en güzel iyiliğin, vicdanın ve ahlâkın eşliğinde, bilimin ve aklın ışığında fikri hür, vicdanı hür nesiller yetiştirmek olduğuna inanarak yola çıkmış bir eğitimciyim.

Öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve akademik olarak nitelikli gelişimlerini sağlamak, sağlıklı bir öğrenme ortamı sunmak, ilgi ve ihtiyaçlarını doğru tespit edip sonuca ulaştırmak için buradayız.

Bir okulun en büyük hazinesi ve vazgeçilmezi kuşkusuz ki önce öğrencileri sonra da eğitimcileridir. Öğretmen kadrosu özverili olan bir kurumun reklama da ihtiyacı yoktur. Çünkü; kalite kendi sesini duyuracaktır. Yüksek hedeflerimize ancak deneyimli bir kadro ile ulaşabilirdik. Bu düşünce ile yola çıkarak oluşturduğumuz, her biri donanımlı ve alanında tecrübeli eğitim kadromuzla hedeflerimize doğru ve emin adımlarla yürüdüğümüze inanıyorum.

Önemli değerlerimizden biri de her zaman varlığını hissettiğimiz, adından ve tecrübe ikliminden güç aldığımız Atatürk Üniversitesidir.

Kurumumuzun ışığında akademik başarımızı arttırmak ve bilinçli bir eğitim modeli oluşturmak için özgün eğitim modelleri kurduk. Bu eğitim modelleri konusunda Erzurum’da ilk olma başarısını gösterdik. Hala devam ettiğimiz yurt dışı destekli, etkileşimli yabancı dil eğitimlerimiz bulunmaktadır. Kadromuzda çalışan öğretmenlerimizin kendi yazmış oldukları yayınları destekledik ve birçok okulda öğrenciler ile buluşturduk. Sosyal sorumluluk projeleri ile kardeş okullarımıza ve köy okullarına yardımlarımızı ulaştırdık.

Eğitimin ve öğretimin iki kardeş şiar olduğunu bilmekteyiz. Sosyal projelerin, ahlaki ve manevi gelişimin akademik bilgiden önce zihinlere sirayet etmesini önemsiyoruz.

Anaokulu, ilkokul ve ortaokul kısmımıza lise kısmını da katıp anaokulundan üniversite son sınıfa kadar bir bireyi hayata hazırlamak en büyük arzumuzdur. Eğitimde Vakıf Okulları dönemi başlıyor. Bizlere emanet edeceğiniz çocuklara iyi nitelikler kazandırarak onları hayata hazırlamak en büyük hedefimizdir.

Saygılarımla

Atatürk Üniversitesi Özel Vakıf Okulları Genel Müdürü
Erdal Karagülle

Görevimiz

Okulumuz 2003 yılında Atatürk Üniversitesi kampüsü içerisinde hizmete açılmıştır. 2007 yılında İlkokul binası hizmete açılmıştır. 2011 yılında Spor Salonu ve Yemekhane binası faaliyete girmiştir. 2014 yılında ise Anaokulu ve Ortaokul binası tamamlanarak hizmetine devam etmektedir. Gücünü Atatürk Üniversitesinden alan okulumuz Sportif, Sanatsal ve Akademik olarak birçok başarının altına imzasını atmış, atmaya da devam etmektedir.

  • Özel Vakıf Anaokulu
  • Özel Vakıf İlkokulu
  • Özel Vakıf Ortaokulu
  • Özel Vakıf Fen Ve Anadolu Lisesi
Peki Nasıl?

Üstün gayret ve Eğitim aşkı bizi Erzurum’un en iyi Okulu yaptı.

Çünkü biz Eğitim işine profesyonel bir gözle bakıyoruz.

Hedefimiz tüm öğrencilere en iyi şekilde Eğitim vererek, tüm öğrencilerimizin başarılı olmasını sağlamaktır.

Gallery
Bu web sitesi çerezleri kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.