5
Ekim
  • 12:55 to 14:30
  • Atatürk Üniversitesi Özel Vakıf Okulları Sınav Salonu
HDS(HAFTALIK DENEME SINAVI)
HDS(HAFTALIK DENEME SINAVI) Okulumuz bünyesinde bulunan 8. Sınıf öğrencilerimizin her hafta girdiği deneme sınavıdır. Soru sayısı genel deneme sınavlarından az olup, sorular öğrencilerimizin bir hafta içerisinde görmüş olduğu konulardan hazırlanmaktadır. Bu sayede haftalık anlatılan konuların öğrencilerimiz tarafından ne derece kavrandığını tespit ederek eksik görülen kısımlara gerekli takviye ve yönlendirmeleri yapabilmekteyiz.
8
Ekim
  • 09:35 to 12:05
  • Atatürk Üniversitesi Özel Vakıf Okulları Sınav Salonu
GDS(GENEL DENEME SINAVI)
GDS(GENEL DENEME SINAVI) Okulumuz bünyesinde bulunan her kademe öğrencilerimiz, koordinasyon tarafından belirlenen tarihlerde girdiği deneme sınavlarıdır. Genel deneme sınavlarımız kazanım odaklı olup her sınavdan sonra eksik kazanımlara göre öğrencilerimiz branş öğretmenlerimiz ve rehber öğretmenlerimiz tarafından programlı bir şekilde yönlendirilmektedir.
21
Ekim
  • 10:30 to 12:05
  • Atatürk Üniversitesi Özel Vakıf Okulları Sınav Salonu
PDS(PERFORMANS DEĞERLENDİRME SINAVI)
PDS(PERFORMANS DEĞERLENDİRME SINAVI) Okulumuz bünyesinde bulunan 7. Sınıf öğrencilerimiz iki haftalık periyodlarda girdiği deneme sınavlarıdır. Soru sayısı genel deneme sınavlarından az olup, sorular öğrencilerimizin iki hafta içerisinde gördüğü konulardan hazırlanmaktadır. Bu sayede iki hafta boyunca anlatılan konuların öğrencilerimiz tarafından ne derece kavrandığını tespit ederek eksik görülen kısımlara gerekli takviye ve yönlendirmeleri yapabilmekteyiz.
Bu web sitesi çerezleri kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.